Oktavvia - Crown Me Queen
Haar muziek is geworteld in moderne synthwave en draait om contrasten. Eerst ademt de muziek rustig, om vervolgens krachtig toe te slaan. Haar refreinen komen binnen als een beslissing die wordt genomen. Daaronder strijden twee krachten met elkaar. De ene trekt naar binnen: het gewicht van iemand die er niet meer is, de lege stoel. De andere verzet zich fel: het definitieve afscheid, de deur die dichtgaat en de weigering om anderen te laten bepalen wie ze is. Een nummer kan het ene moment pijn en verdriet uitdrukken en het volgende moment fel en confronterend zijn.

Haar teksten komen voort uit persoonlijke ervaringen en niet uit imitatie. Juist daardoor voelen ze in de eerste plaats oprecht aan, nog voordat ze iets anders overbrengen.
‘Crown Me Queen’ is twee minuten pure dominantie. Met coupletten die worden aangedreven door krachtige 808-beats en indrukwekkende refreinen vraagt Oktavvia niet om de kroon: ze pakt hem zelf.
‘Ik ben de storm, jij bent slechts het zand.’
Het nummer weigert zich door wie dan ook te laten definiëren, beoordelen of controleren. Geen kwetsbaarheid, geen excuses, maar pure, ongefilterde autoriteit, ondersteund door een productie die als een krachtig statement binnenkomt.