Uitzendingen

Maandag

19:00 – 22:00 uur: Wiatraczek.Audio, (Rob de Vaan) Alphen a/d Rijn
20:00 – 23:00 uur: Havana Team, (Rob de Vaan) Kollum

Dinsdag

12:00 – 15:00 uur: Radio Lifeline, (Rob de Vaan) Lubbeek
20:00 – 23:00 uur: Dragon FM, (Non-Stop) Almere

Woensdag

18:00 – 21:00 uur: Wakker Radio, (Gerjon de Jong) Enschede

Donderdag

19:00 – 22:00 uur: Havana Team, (Rob de Vaan) Kollum

Vrijdag

10:00 – 12:00 uur: Radio Noordzij, (Erwin Visser) Amsterdam
14:00 – 17:00 uur: Radio A FM, (Rob de Vaan) Nieuwendijk 107.1 – 107.8 FM Ziggo 915 Kpn Xs4all 1114 Edutel Fiber Stipte 3045 Telfort 1114 / 3045
15:00 – 18:00 uur: Hitradio Limburg, (Rob de Vaan) Kerkrade
15:00 – 18:00 uur: Polderpop Radio, (Rob de Vaan) Eindhoven DAB+ kanaal 7B
15:00 – 18:00 uur: Rivierenland Radio, (Rob de Vaan) Eindhoven DAB+ kanaal 7B Bernheze, Oss, Landerd, Uden en Veghel DAB+ kanaal 6A
15:00 – 18:00 uur: Silverstar Radio, (Rob de Vaan) Panningen Binnenkort
19:00 – 22:00 uur: Flair FM, (Rob de Vaan) Heerhugowaard
23:30 – 02:30 uur: Havana Team, (Rob de Vaan) Kollum

Zaterdag

12:00 – 15:00 uur: Radio Lifeline, (Rob de Vaan) Lubbeek
12:00 – 16:00 uur: Dragon FM, (Danny Knaap) Almere
14:00 – 17:00 uur: Maasland Radio, (Rob de Vaan) Maasland Ether 89.6 – 92.9 – 107.7 FM Kabel 87.5 FM Ziggo Kanaal 921 / 1921 Kpn Kanaal 1128
15:00 – 18:00 uur: Polderpop Radio, (Rob de Vaan) Eindhoven DAB+ kanaal 7B
15:00 – 18:00 uur: Radio Het Keizertje, (Rob de Vaan) Waardenburg
16:00 – 19:00 uur: Avulo FM, (Rob de Vaan) Vught Ether 105,4 Mhz Kabel 87,5 Mhz Ziggo Kanaal 37 Kpn Kanaal 1303
16:00 – 19:00 uur: Radio Cosmos, (Rob de Vaan) Harelbeke
16:00 – 19:00 uur: Q5 Radio, (Rob de Vaan) Wolphaartsdijk
19:00 – 22:00 uur: Glind Radio, (Rob de Vaan) Glind
19:00 – 22:00 uur: Wiatraczek.Audio, (Rob de Vaan) Alphen a/d Rijn
21:00 – 00:00 uur: Htr Radio, (Rob de Vaan) Vlijmen Ether 105,7 Mhz Kabel 87,5 Mhz Ziggo Kanaal (1)917)

Zondag

12:00 – 15:00 uur: Radio Het Keizertje, (Rob de Vaan) Waardenburg
12:00 – 15:00 uur: Radio Mars Vessem, (Rob de Vaan) Vessem
13:00 – 16:30 uur: Starlight Web Radio, (Yannis Janssen) Venray
14:00 – 17:00 uur: Timeless Entertainment Radio, (Bart Schinkelshoek) Zevenhuizen
20:00 – 23:00 uur: Columbia AM, (Rob de Vaan) Aalst Ether 1395 Khz
20:00 – 23:00 uur: Rivierenland Radio, (Rob de Vaan) Eindhoven DAB+ kanaal 7B Bernheze, Oss, Landerd, Uden en Veghel DAB+ kanaal 6A
22:00 – 00:00 uur: Nix Radio, (Non-Stop) Rijpwetering

verder ook aandacht voor de Flitsende 50:

  • elke donderdag om 21.45 uur: Power Online, via 70 zenders.

Bijzonderheden:

  • Voor radiostations die de lijst uitzenden hebben wij Jingles en promo’s laten maken die dan uitsluitend voor de Flitsende 50 gebruikt mogen worden. Meer informatie ontvang je als je jouw station bij ons aanmeldt.Wil je een gepresenteerde versie ontvangen met Rob de Vaan meld je dan hier aan.
  • Luister je naar een station en klopt de uitzendtijd niet van de Flitsende 50, geef dat dan hier aan ons door.
      flitsende50-promo-juli-2020

Columbia AMPolderpopradio